.

.

New
LXLA Шетач Eggshell Дизајн, Шок-Апсорбирање на Шетач, високо-View Шетач, Свитлива Шетач за Складирање Кошница со Прилагодливи покрив (Боја : Розова)

LXLA Шетач Eggshell Дизајн, Шок-Апсорбирање на Шетач, високо-View Шетач, Свитлива Шетач за Складирање Кошница

DEN 14399.04

Количина на стоки
Достапно

Спуст контрола : Ергономски рачната сопирачка става спуст контрола на дофат на вашите прсти.Сите временски услови : Крошна е 100% водоотпорни, правец на доказ и оценет UPF 50+ да ги заштити вашето дете од елементи.Лесно да се префрлате помеѓу седејќи и лежејќи.Независната bassinet е за 0-9 месеци новороденче, и професионална шетач седиште е за 6 месеци до 36 месеци.На шетач седиштето може да се прилагоди во три склоности (110 ° за седење, 140 ° и 170 ° за преземање на одмор ), основи за новородените бебиња. 【360°на РОТАЦИЈА ФУНКЦИЈА】На стабилна шетач рамка може да се ротираат 360°, така што pushchair прилози може да се прилагоди побрзо во двете насоки со еден клик.можете да уживате во мобилноста, флексибилноста и да добијат шанса да го откријат светот со вашето бебе.Исто така, јајце седиштето може да се прилагоди за различни агли, подобро да одговара на бебето седи барања.материјал, безбедно и не-токсични, високо-квалитетен водоотпорен, овој совршен натпревар се чувствува повеќе луксузен и модерен и лесно да се чисти.тоа може да биде лесно да се чистат со влажни избрише.Воздухопловство алуминиум легура рамка прави бебето шетач поцврста и повеќе носат-отпорни.На Колички/Чадор шетач/High-пејзаж Pram/Pushchair/Бебешка доаѓа со шетач организатор торба.Совршен подарок за нова родители или родителите-да-биде.Одличен подарок за вашиот следен бебе туш, 1-ви роденден, или Божиќ. 【Спецификација на производот】Пакетот вклучува : 1* шетач* 1 * Пелена Торба Backpack Material : Алуминиум alloy Color : Розова,Red Size : 14.5x33.4x44 Inch Tip : Ние само го продаде шетач , не вклучувајќи и други украси.Поради проблеми со светло, дисплеј, итн., бојата разлика на производот е нормално.Вие не мора да се грижите за било по-продажбата на проблеми.Ние веруваме дека вашиот задоволни насмевка е нашата мотивација и ние ќе се обидеме потрудиме да ги задоволат вашите потреби.Ако имате било какви прашања во врска со производот, ве молиме да ни оставите порака и ние ќе се вратам на вас во рок од 24 часа.такт нас во времето.

Карактеристики на понудата

Неодамнешно

Слични понуди