.

.

New
meilanmo Погодност Pushchair Шетач,Анти-Шок Лесни за дете што се склопува,Компактен Кабриолет Колички,Алуминиум Pram Шетач,Големи Седиште Област,крупните Складирање Кошница

meilanmo Погодност Pushchair Шетач,Анти-Шок Лесни за дете што се склопува,Компактен Кабриолет Колички,Алуминиум

DEN 1888.80

Количина на стоки
Достапно

? Реверзибилна Шетач може да задните соочуваат и пред се соочуваат со.Луѓе од различна висина не треба да се превиткуваат кога шета од handlebar е прилагодлив.Можете да zip исклучите крошна и bassinet да се мијат нив.Флексибилни предни тркала со 360 степен ротација направете го тоа лесно за вас да го контролираат целиот шетач. ?Алуминиум рамка, висок квалитет на алуминиум, полесни и издржливи рамка со висока безбедност фактор. ?Пет-точка појасот, прилагодлив ширина и должина, прилагодлива должина, безбедно фиксни, интимни crotch и рамо за заштита на дизајн. ?На четири тркала суспензија, предните и задните тркала се опремени со независно потпирање функција, која може да се ублажи земјата шок кога се соочуваат со пречки. ?Лесен за носење, едно-копче автомобил, мали димензии, лесно да се стави во багажникот, на бебето може да седи во RV да патуваат во секое време. ■Тоа е Лесен мода шетач ,без разлика Дали ви се случува некаде или само за истражување, вие ќе бидете подготвени за денес - секој ден,Практично да се земе вашето бебе на секоја прилика,му Дадете на вашето бебе удобно патување!■Спецификации : ◆Пакетот вклучува : Една шетач◆ Материјал : Алуминиум легура+Оксфорд ткаенина◆ Боја : Црна , Сина , Сива◆ Тркала : гума◆ Големина : 14.5x25.9x40 Inch■ Совет : ◆ Ние само го продаде шетач , не вклучувајќи и други украси.◆ Поради проблеми со светло, дисплеј, итн., бојата разлика на производот е нормално.◆ Вие не мора да се грижите за било по-продажбата на проблеми.Ние веруваме дека вашиот задоволни насмевка е нашата мотивација и ние ќе се обидеме потрудиме да ги задоволат вашите потреби.Ако имате било какви прашања во врска со производот, ве молиме да ни оставите порака и ние ќе се вратам на вас во рок од 24 часа.такт нас во времето.

Карактеристики на понудата

Неодамнешно

Слични понуди