.

.

New
Мермер Анти-Замор Душеци, 2' x 10', Сива, 1/Секој со Попуст Превозот САД

Мермер Анти-Замор Душеци, 2' x 10', Сива, 1/Секој со Попуст Превозот САД

DEN 9912.48

Количина на стоки
Достапно

Мазна мермер-шема врвот површината на 1/8" тешки-должност гума е во комбинација со 3/8" густа пена база.Целокупната мат дебелина не е во 1/2".Скатен beveled пена на сите 4 страни ги содржи лесен пристап кон и надвор од мат. 2 x 10' Сива Мермер Анти-Замор Мат.Мазна мермер-шема врвот површината на 1/8" тешки-должност гума е во комбинација со 3/8" густа пена база.Целокупната мат дебелина не е во 1/2".Скатен beveled пена на сите 4 страни ги содржи лесен пристап кон и надвор од мат.

Карактеристики на понудата

Неодамнешно

Слични понуди