.

.

New
PRAIA Ethernet Мрежен Адаптер,Преносни Висока Брзина 3-Портен USB 3.0 Центар 1 Gbps RJ45 LAN Ethernet Мрежен Адаптер за Лаптоп

PRAIA Ethernet Мрежен Адаптер,Преносни Висока Брзина 3-Портен USB 3.0 Центар 1 Gbps RJ45 LAN Ethernet Мрежен

DEN 467.76

Количина на стоки
Достапно

Направени од високо-сила метален материјал со парична казна изработка, компактен и нежна.Додавање на 3 USB 3.0 и 1 ethernet порта на вашиот лап-топ компјутери, надолу компатибилен со USB2.0 / USB1.1. 3 Високи Брзини USB 3.0 да се поврзете сите уреди како што се флеш дискови или камера или од USB кабел за двете синхронизација и полнење.Се добие сигурен, брз пристап до интернет брзини до 1 Gbps преку Ethernet порта.Ниска потрошувачка на енергија и напојување со струја од USB порт без надворешен извор на енергија.Опис : Ова USB Хаб Мрежен Адаптер е мал и компактен со висока јачина алуминиум обвивка.Таа додава 3 USB 3.0 порти и 1 ethernet порта на вашиот лап-топ компјутери, овозможување трансфер на податоци до 5 Gbps и 10/100/1000 M тешко жичана мрежа за поврзување.Висока брзина Ethernet мрежи овозможува поголем даунлоадира без прекин, можете да префрлувате HD филм во секунди со тоа.

Карактеристики на понудата

Неодамнешно

Слични понуди