.

.

New
OTTERBOX ПРЕФИКС СЕРИЈА Случај за iPhone 11 Про - ЈАСНО

OTTERBOX ПРЕФИКС СЕРИЈА Случај за iPhone 11 Про - ЈАСНО

DEN 671.04

Количина на стоки
Достапно

Компатибилен со i Phone 11 Про.Ултра-тенок, тежок случај со мек зафат, едно парче дизајн лизга лесно во и надвор од џебовите со покрена браник кој им помага на заштита на екран осетлив на допир.Бродови во лесно да се отвори polybag (Не-Мало Packging).Едно парче случај лизга на и исклучување во флеш.Вклучува Otter Box ограничен доживотна гаранција (види веб-сајт за детали).Префикс Серија е ултра-тенок, еластични Otter Box случај дека го заштитува вашиот телефон од капки и инциденти.Неговите цврсти едно парче форма е прецизно дизајниран за вашиот телефон и неговата мека на допир рабовите обезбедуваат одлични зафат.Случајот инсталира лесно на вашиот телефон и тоа слајдови во и надвор од џебовите беспрекорно.Заврши вашиот телефон во доверба заштита на Податоци Серија.КАПКА+ 4 X онолку капки како воен стандард (МИЛИ-STD-810 G 516.6).

Карактеристики на понудата

Неодамнешно

Слични понуди