.

.

New
LHZMD Песна Игра Туш Играчки Бања Играчки Слајд Прскање Вода Топката Песна се Држи до Ѕидот Када за Години DIY Водопад Цевки и Цевки Када Играчки,C

LHZMD Песна Игра Туш Играчки Бања Играчки Слајд Прскање Вода Топката Песна се Држи до Ѕидот Када за Години DIY

DEN 1186.80

Количина на стоки
Достапно

[Бања Подароци за Децата]Не се Токсични, Сигурен и по мерка на Детето, максимална безбедност за деца, големи подароци и играчки за децата да си играат во када или базен. [Слободен Комбинација]Лесен за собирање и складирање, децата може да игра лесно во секое време, насекаде.Во транспортот процес, може да предизвика мала деформација на вшмукување чаша поради истиснување, што резултира во неможност да се цврсто си го цица на ѕидот, може да се стави на вшмукување чаша во топла вода за неколку минути да омекне тоа пред употреба, тоа може да биде цврсто вовлечени на wall Packaging вклучува : 34/48/66 PCS DIY Слајд.Производ Description The Правилниот Начин на Употреба Вшмукување Cups Make сигурни ѕидот или кадата е мазна и сува пред да ја инсталирате на вшмукување чаша.Изберете рамно стакло ѕид или мазни плочи ѕид.[Бања Игри за Деца]Децата може да се создаде забава diy играчка за себе, кој помага да се развие и рака-око координација и моторни вештини.Ако вшмукување чаша, не може да биде обесен, воглавно поради тоа што е воздухот во внатрешноста.Кога е суво, тоа може да биде цврсто вовлечени.

Карактеристики на понудата

Неодамнешно

Слични понуди