.

.

New
Вистинска Кожа Жена Ранец Темноцрвена Боја

Вистинска Кожа Жена Ранец Темноцрвена Боја

DEN 1919.76

Количина на стоки
Достапно

Кожа.Увезени.Кожа за ѓон.Произведено во Италија - Тоскански Кожа.Вистинска Кожа Жена Ранец.Ранец.Боја : Бургундија.ПРЕДУПРЕДУВАЊЕ!Царинските давачки се целосно наполнета на клиентите.Ако клиентот одбива да плати давачки, пакетот ќе се врати на продавачот и сите трошоците за превозот и царински давачки ќе биде обвинет за клиентите со одземање на нив од вкупниот поредок.Во сите случаи, кога објектот се вратил, сите давачки на товар на продавачот ќе биде substracted од вкупниот износ на цел наплата како и сите царини и царински се секогаш на сметка на клиентот.Вистинска Кожа Жена Ранец - Silde Вистински италијански кожа ранец рака-buffered и полиран од надвор.Практично и удобно со едноставен и класичен дизајн на Тоскански традиција.Надвор - 100% вистински италијански кожа - zip затворање - кожа рачка - прилагодливи кожени ремени - вертикална пред џеб со zip затворање - задниот џеб со zip затворање - метални додатоци Внатре - синтетички мембрани - внатрешен џеб со zip затворање Надворешни димензии 25 x 11 x 32 cm Тежина За 0,7 Кг.

Карактеристики на понудата

Неодамнешно

Слични понуди