.

.

New
ТОП СВЕТЛА Деца Играчки Трката за 2 Години Момче Подароци - Бебе Автомобил Играчка Автомобил Рампата Возило Playsets со 4 Дрвени Автомобили & Гаража

ТОП СВЕТЛА Деца Играчки Трката за 2 Години Момче Подароци - Бебе Автомобил Играчка Автомобил Рампата Возило

DEN 527.76

Количина на стоки
Достапно

Посебно Дизајниран Започне Рампи - Дава повеќе овластувања на отворањето на автомобили.Малата тркачи се стави на мини автомобили за лансирање рампата и да им се овозможи да одат.Тие се обземени гледање на автомобили crisscross надолу на рампи!Промовира години рака-око координација и фината моторика вештини, додека се забавувате со овој автомобил рампата играчки.Топ Паркинг , Лесно за чување - Години може да се сместат на дрвени автомобили во врвот на паркингот од страна на самите кој помага да се подобри дете смисла на чување, исто така може да спречи автомобили од добивање на изгубени.Учење Броеви & Бои -мини автомобили се направени од цврсто дрво и не-токсични вода-базирани боја.Сите автомобили имаат број и боја на двете страни, им помогне на децата форма боја перцепција.Голема предучилишна едукативни играчки за 1 2 год.Prefect Роденден на Божиќ подароци и големи партии и внатрешна/надворешна активности.Ајде да уживаат во Трката песни за момчиња и девојчиња.ДЕЦАТА ТРЕБА ДА БИДАТ ПРИДРУЖУВАНИ ОД СТРАНА НА ВОЗРАСНИ.Дрвени Автомобил Рампи Трка - Деца автомобил рампата е одлична образовна вредност и иновативен дизајн и поттикнува рака-око координација и имагинативна игра.Овој автомобил парк playset е уникатен и различен од другите дрвени автомобили racer играчки.Тоа е лесно да се постави и забавно да се игра.Таа е погодна за деца од 1-3 годишно момче.

Карактеристики на понудата

Неодамнешно

Слични понуди