.

.

New
Дрејк Waterfowl Не-Типичен Silencer Sherpa Руно Beanie со Agion Активни XL™

Дрејк Waterfowl Не-Типичен Silencer Sherpa Руно Beanie со Agion Активни XL™

DEN 479.76

Количина на стоки
Достапно

Sherpa.Направени во САД или Увезуваат.Рака Мие Само.ТОПЛО ЛОВ BEANIE - Не-Типичен Silencer Sherpa Руно Beanie со Agion Активни XL се заклучува во топлина за да се задржи главата удобно на студени студени утра.ДЛАБОКО ЗАШТИТА - Ова beanie се сече длабоко за заштита над ушите или за носење над вашиот капа, правејќи се дека ќе остане топло во текот на тие ладно лови.МИРИС КОНТРОЛА на ТЕХНОЛОГИЈАТА - На Agion Активни XL технологија успева мирис-контрола и обезбедува оптимални перформанси.ТКАЕНИНА СОСТАВ - мека руно beanie е направен од 100% полиестер Silencer ткаенина со sherpa руно обвивка.ЛЕСНИ MICROFLEECE ПОСТАВАТА - поставата на ткаенината е направен од лесен microfleece за топлина и удобност.НЕ-ТИПИЧЕН SILENCER SHERPA РУНО BEANIE СО AGION АКТИВНИ XL.Не-Типичен Silencer Sherpa Руно Beanie со Agion Активни XL се заклучува во топлина за да се задржи главата удобно на студени студени утра.Оваа beanie се сече длабоко за заштита над ушите или за носење над вашиот капа, а содржи Agion Активни XL технологија за управување со мирис-контрола.МАТЕРИЈАЛИ : - 100% полиестер Silencer ткаенина; - Sherpa руно обвивка.FEEATURES : - Agion Активни XL мирис контрола на технологијата (Кликнете Овде за повеќе информации); - Длабоко се намали за заштита над ушите.

Карактеристики на понудата

Неодамнешно

Слични понуди