.

.

New
Newmind Montessori Дрвени Зафатен Одбор за Години, со Патент, Чипка, Гром & Latch Моторни Вештини, Сензорни Одбор Играчка, ABC Азбука, Математички Вештини Сознавањето

Newmind Montessori Дрвени Зафатен Одбор за Години, со Патент, Чипка, Гром & Latch Моторни Вештини, Сензорни

DEN 2471.76

Количина на стоки
Достапно

* Помага на децата да ги користат нивните раце за движења,ги поттикнува децата да уживаат користејќи ги своите сетила.Обука на вашето бебе е прст способност. * Направени од природни дрва, зафатен одбор е лесен без тешко агли.Безбедно да се игра. * Мали голема играчка за патување, како во авион или патување со автомобил.Одличен подарок за 1-2 години деца. * Специјално дизајниран за 1-2 години бебиња учење како да се zip, тока, врвки, и постојано latch итн моторни вештини. * Зафатени активност одбор играчки им овозможи на децата да се врзуваат и поштенски својот пат во облекување животни вештини.Опис : - Зафатен активност одбор играчки им овозможи на децата да се врзуваат и поштенски својот пат во облекување животни вештини. - Специјално дизајниран за 1-2 години бебиња учење како да се zip, тока, врвки, и постојано latch итн моторни вештини. - Им помага на децата да ги користат нивните раце за движења,ги поттикнува децата да уживаат користејќи ги своите сетила.Обука на вашето бебе е прст способност. - Изработени од природни дрва, зафатен одбор е лесен без тешко агли.Безбедно да се игра. - Мала играчка голема за патување, како во авион или патување со автомобил.Одличен подарок за 1-2 години деца.Спецификација : - Материјал : Дрвени - Size : 49.5x42.5x10.5cm /19.49x16.73x4.13inch Package Вклучува : 1 Парче Зафатен Board5 Парчиња Маркер Pen1 Поставите ABC & Математика Sticker Note : ве Молиме овозможи мала димензија разлика поради различни прирачник за мерење.

Карактеристики на понудата

Неодамнешно

Слични понуди