.

.

New
Jeayoreli Женска Зимска Поврзана Beanie Шапка Симпатична Кабел Slouchy Сатен Наредени Топло Черепот Капа за Девојки

Jeayoreli Женска Зимска Поврзана Beanie Шапка Симпатична Кабел Slouchy Сатен Наредени Топло Черепот Капа за

DEN 311.76

Количина на стоки
Достапно

100% Акрил.Еластична затворање.Рака Мие Само.Нормално Соодветни Димензии : Ширина : 8.3 инчи.Висина : 8.6 инчи.Обемот : 16 инчи.Оваа Жените е Поврзана Зима Beanie Шапка има добра изведба на еластична надворешниот и нашите сатен обвивка, така што ова beanie шапка можат да се прилагодат на речиси сите големини на главата.Тоа би можело да се протегала на неколку пати поголем, па како да се направи тоа се вклопува добро, дури и за оние кои имаат голема глава големина.Пријатна Материјал и Топло : Ова Slouchy Поврзана Beanie Капи за Жените и Мажите е двоен слој со сатен наредени направени од удобно,трајни и акрил,слатки и меки; Топло и Мазна Обвивка : имаме дизајн сатен надеж за вас, која ќе ви се задржи топло и вашата коса влага за време на студената зима.Најдобар Подарок Избор : Ова Поврзана Beanie Шапка е совршен подарок за студент, мајка и татко,пријател или ски љубовник, овој класичен beanie шапка ќе се задржи на среќа човек кој добива тоа што е топло и стилски;Направена со убав опуштеност кабел поврзана шема, на сплетам шапка оди одлично со секоја облека;.Мултифункционален Апликација : Без никакви непотребни модели кои го предизвика премногу комплицирано, разноврсна како и да е, ова beanie изгледа совршено со вашата дневна облека.Стилски и Корисни.Девојките можат да носат и да учествуваат во сите активности на отворено во студена зима како утро трчање, пешачење, скијање, авантура или работат надвор, итн.Совршено топло подарок во зима.Исклучителниот зимски beanie за сите.Од суштинско значење главата носат помага да се задржи на сите топло и да се повлече преку доаѓањето на студените денови.Причините се избере нас : Ние треба да се потрудиме да изберат подобар материјал и да го направите истражување за подобра шема.оваа beanie изгледа совршено со вашата дневна облека.Тоа го прави да се издвоите меѓу своите врсници.Од суштинско значење главата носат за да ги задржи сите топло во наредните студени денови.Ќе се чувствувате удобно и топло со овој beanie придружните да поминете оваа зима.

Карактеристики на понудата

Неодамнешно

Слични понуди