.

.

New
Simhomsen Везени Ирски Детелина Табела Placemats за Св. Патрик, Пролет Shamrock Декорација (13 х 19 инчи Сет од 4)

Simhomsen Везени Ирски Детелина Табела Placemats за Св. Патрик, Пролет Shamrock Декорација (13 х 19 инчи Сет

DEN 431.76

Количина на стоки
Достапно

Извезена симпатична shamrock го прави убав décor за Св. Патрик.Апсолутно домот везови и крои работа.Убава рака-cut-за работа што го прави тоа скап изглед.Изработен од полиестер, 1 парче во еден пакет.Машина или рака мие, малку железо.На тркач има апсолутно прекрасни бои и убав квалитет.Исклучително весели дизајн и ќе биде совршен за Св. Патрик, Пролет или Секојдневна Употреба!.

Карактеристики на понудата

Неодамнешно

Слични понуди