.

.

New
Annjoli Жените Skorts за Голф, Тенис Тренингот Работи Атлетски Спортски Skorts со Џебови

Annjoli Жените Skorts за Голф, Тенис Тренингот Работи Атлетски Спортски Skorts со Џебови

DEN 623.76

Количина на стоки
Достапно

88%Полиестер,12%Lycra.Еластична затворање.Машина За Миење.КАРАКТЕРИСТИКИ - Жените Активни Skorts Здолништа за голф/тенис/тренингот/работи/trainning. 2 странични џебови.Лесен.Безбедна 2 слој.Вграден-во Црни Шорцеви.Не се Види преку.Еластичен.Pleated & Замав.ТКАЕНИНА & се ГРИЖИ - Машина Перат.Не Кајгана. 4-начин водат ткаенина.Суши Брзо.Ослободување На Топлина.Високи перформанси Breathability. 2 Странични Џебови (ВНАТРЕШНО) - Никогаш не се грижите за губење на предмети.Удобен страна џеб може да се стави мобилни телефони, клучеви, кредитни картички и други мали предмети.ПРИЛИКИ - Совршени за било кој тип на тренингот, или секојдневниот секојдневен употреба.Овие skorts се стилски и симпатична.Тоа може да бидат заменети со резервоар блузи, кошули, Спортски чевли, чизми, секојдневен рамни чевли, како ви се допаѓа.ЗАБЕЛЕШКА & ПО ПРОДАЖБАТА - ве Молиме да одберете според НАШИТЕ ГОЛЕМИНА на ТАБЕЛАТА.Било незадоволство во рок од 30 дена може да се добие целосна наплата. 88%Полиестер,12%Lycra.Висок Квалитет На Ткаенина.ГолеминаПоловинатаХипДолжина.S62~6588~9140. М-66~6992~9541. L70~7396~9942. XL74~77100~10343. Повеќе Детали.Никогаш не се грижите за губење на предмети.Удобен страна џеб може да се стави мобилни телефони, клучеви, кредитни картички тенис топката, топче за голф и други мали предмети.Лесен.Брзо Сушење.Wicking.Висок Breathability Перформанси.Мека и Удобност.Слим-Fit.Безбедна Две Слој.Малку pleated.Чувајте ги во Место & Мазна Стомакот.Ние веруваме дека животот лежи во движење.Како нашиот бренд слоган вели, нашата цел е да ви овозможи да уживате во спортот.Се ослободи од сите грижи и да уживате во задоволството на sweating.SizeWaistHipLength S62~6588~9140 M-66~6992~9541 L70~7396~9942 XL74~77100~10343. Ве молиме одберете според нашите големина на табелата.Никогаш не се грижите за губење на items Convenient страна џеб може да се стави мобилни телефони, клучеви, кредитни картички тенис топката, топче за голф и други мали предмети.Lightweight Quick Drying Wicking High Breathability Performance Soft и Удобност.Слим-Fit Secure Две Layer Skirt Надворешниот + Вграден во Црна Short A малку pleated.Стомакот Контрола,обликот на вашето тело.Чувајте ги во Место & Мазна Стомакот.

Карактеристики на понудата

Неодамнешно

Слични понуди