.

.

New
Есен Кошница 2008 Beaded Смета Крстот Бод Комплет Мил Хил Копчиња & Монистра Есен MH148206

Есен Кошница 2008 Beaded Смета Крстот Бод Комплет Мил Хил Копчиња & Монистра Есен MH148206

DEN 455.76

Количина на стоки
Достапно

Комплет вклучува сите Мил Хил Стаклени Монистра, Мил Хил Керамички Копчето, Мил Хил 14 Смета Перфорирана Хартија, забен конец, и табелата со инструкциите потребни за да се заврши на крстот stitched парче.Комплет со целосни инструкции вклучувајќи крстот бод график.Мил Хил 2008 Копчиња & Монистра Есен Колекција : Haunted Хотел, Cappuccino, Училишни Денови, Слатка Слобода, Млеко, Есен Кошница.Приближната Дизајн Големина : 5 инчи x 5 инчи (x 12.7 12.7 cm).Се препорачува : 6 x 6 Taupe Мил Хил Солидна Боја Дрвена Рамка GBFRM11 (се продава одделно).Есен Кошница Beaded Смета Крстот Бод Комплет - Мил Хил Копчиња & Монистра 2008 Есен Серија MH148206 - Есен Кошница потсетува на нашата убава есен зеленило!Го прави еден Есенски Кошница дизајн погодна за обликување.Комплет дизајн е stitched на вклучени 14 смета перфорирана хартија.Приближната Дизајн Големина : 5 инчи x 5 инчи (x 12.7 12.7 cm).Се препорачува : 6 x 6 Taupe Мил Хил Солидна Боја Дрвена Рамка GBFRM11 (се продава одделно).

Карактеристики на понудата

Неодамнешно

Слични понуди