.

.

New
Builcker 20 компјутери Ласерски Сече Свадба Покани Картички Џебови Со Плик Печат Флорални Дизајн за Свадба Партија Булчински Туш Роденден Quinceañera Поканите (Бела)

Builcker 20 компјутери Ласерски Сече Свадба Покани Картички Џебови Со Плик Печат Флорални Дизајн за Свадба Партија

DEN 503.76

Количина на стоки
Достапно

Пакување : 20 Покани џебови, 20 фоки,20 Бел плик.Не лента.Големина : 5.12*7.24 инчи покана џеб.(Не вметнете хартија ).Материјал : поканата џебот направен од 250 gsm висок квалитет на хартија, ласерски-намалување на цвет елегантен дизајн.Повод : Совршен за Свадба,забава,Бебе Крштевањето,Роденден, Годишнина,Матурска Покани и сл.

Карактеристики на понудата

Неодамнешно

Слични понуди