.

.

New
Haokaini Електрични Вежба Прашина Колектор се Прикаже Случај за 4-10мм Вежба Делови Електрични Вежба Алатка Додатоци

Haokaini Електрични Вежба Прашина Колектор се Прикаже Случај за 4-10мм Вежба Делови Електрични Вежба Алатка

DEN 796.80

Количина на стоки
Достапно

Сад во облик на дизајн со поголем капацитет.Одлично за ѕид дупчење, инженеринг инсталација, климатизација инсталација, итн.Погоден за 4mm-10мм вежба битови.Со запечатени тока за да спречите прашината од протекување надвор.Не се лизга сунѓерот и пвц shockproof заптивка за стабилна работа.Карактеристики : Погоден за 4mm-10мм вежба битови Сад во облик на дизајн со поголем капацитет, Со запечатен тока за да спречите прашината од протекување надвор Не се лизга сунѓерот и пвц shockproof заптивка за стабилна работа Одлична за ѕид дупчење, инженеринг инсталација, климатизација инсталација, итн Топло Совети : 1. Ве молиме носете заштитна опрема пред употреба. 2. Стави црна сунѓерот против ѕид/сврти лево за да unscrew/пак право да се стегне.Спецификација : Точка Име : Прашина Колектор Материјал : Пластични Боја : Сина Забелешка : ве Молиме овозможи 1-3cm ( 0.4-1.18" ) разликата се должи на прирачник за мерење и мали варијации на боите за различни екранот поставување.Пакетот вклучува : 1 x Прашина Маска за електрична чекан и вежба ( Прашина покрива само ).

Карактеристики на понудата

Неодамнешно

Слични понуди