.

.

New
Сакам Старечки Магнетно Копче Кука Облак Форма Ѕид Keychains Држач за Пропелер Организаторот за Домашна Канцеларија Dorm Соби Декорација

Сакам Старечки Магнетно Копче Кука Облак Форма Ѕид Keychains Држач за Пропелер Организаторот за Домашна Канцеларија

DEN 486.96

Количина на стоки
Достапно

На лепило на грбот на овој облак чување pendant ви овозможува лесно да го инсталирате и каде било, или да се залепи на било каква мазна површина, како што се ѕидови, огледала, врати, дрво, плочки, стакло итн.Можете лесно може да се земе keychain во секое време.Додадете разубавувањето да вашата топла домашна декорација.Магнетни кука димензии : должина : 9.9 cm/за 3,9 инчи, висина : 5.8 cm/2.3 инчи, дебелина : 3 cm/1.2 инчи, ве молиме внимателно да се измери големината пред ставање на ред.Тоа не може само да се продавница за клучеви, но, исто така, клипови, нокти, итн.мал објект.Симпатична магнетни кука е многу погодна за инсталација на ѕидовите на дневната соба, ходник, кујна, спална соба, канцеларија, соба, перење, farmhouse, куќа за одмор, гаража, хотел, итн., за housewarming, роденден, Денот на Вљубените, денот на Благодарноста, Божиќ, и подарок совршен подарок за родители, пријатели, девојки, и семејството.Големината податоците се добиени од страна на прирачник за мерење.Нормално е дека грешката е во рок од 1cm.Ако сте го купиле нашите магнетни кука, ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате преку е-маил ако имате било какви прашања во текот на процесот, ние ќе го реши тоа за вас во рок од 24 часа, ве молиме да бидат сигурни да се купи. {магнетно копче кука,магнетно копче куки за фрижидер,магнетно копче куки виси копчиња,магнетно копче кука багажник,магнетно копче куки за фрижидер,магнетно копче куки виси копчиња,магнетно копче куки за ѕид},{keychain држачот за жените,keychains носителот,магнетни keychain држачот за ѕид,магнетни keychain носителот},{вратата закачалка организатор,магнетни закачалка организатор,закачалка организатор,закачалка организатор багажник,вратата закачалка организатор спалната соба,закачалка организатор сложувач ѕид}.Оваа кука е изработен од ABS пластика, трајни, стилски, убава и практична.Вградениот користи силни магнетни магнет, без кука, тоа е многу едноставен за употреба, клучот може да биде цврсто се фиксни, и не ќе падне лесно.Оваа симпатична магнетни кука е многу погодна за инсталација на ѕидовите на соби, ходници, кујни, спални соби, канцеларии, домови, перење соби, farmhouses, празник куќи, гаражи, хотели, итн.Тоа не може само да се продавница за клучеви, но, исто така, клипови, нокти, итн.мал објект.Потсетување : препорачливо е да се избрише со крпа и се чисти редовно.

Карактеристики на понудата

Неодамнешно

Слични понуди