.

.

New
Заклучување на вратата, Нежен Внатрешна Врата Заклучување Простор Алуминиум Дрвена Врата Заклучување за Дневна Соба за Спалната соба Дневна Соба Дрвена Врата

Заклучување на вратата, Нежен Внатрешна Врата Заклучување Простор Алуминиум Дрвена Врата Заклучување за Дневна

DEN 2268.00

Количина на стоки
Достапно

Третирани со кристално дупчење процес, стабилна хемиски перформанси и силна отпорност на корозија.Со дизајн на тивок лого,тоа може да се молчи и кога ќе го користите.Нежен и елегантен изглед, во голема мера облагородување вашиот домување декорација.Направени на просторот алуминиумски материјал, рѓа отпорни,трајни и долгата употреба живот.Висок квалитет на анти-судир заклучување за да се осигура вашата безбедност.Направени на просторот алуминиумски материјал, рѓа отпорни,трајни и долгата употреба живот.Третирани со кристално дупчење процес, стабилна хемиски перформанси и силна отпорност на корозија.Со дизајн на тивок лого,тоа може да се молчи и кога ќе го користите.Висок квалитет на анти-судир заклучување за да се осигура вашата безбедност.Нежен и елегантен изглед, во голема мера облагородување вашиот домување декорација.Погоден за внатрешна дрвена врата, може да се користи во спалната соба, дневна соба, кујна, итн.

Карактеристики на понудата

Model:
802-26-02
Condition:
100% Brand New
Panel Material:
Space Aluminum  
Handle Material:
Space Aluminum  
Color:
White
Size:
As Picture Shown
Center Distance:
58cm
Lock Edge Distance:
4.5cm
Applicable Thickness of Door:
3.5-4.5cm
Application:
Indoor Wooden Door
Package Weight:
Approx. 1173g/41.4oz
Package List:
1 * Lock :
2 * Panel :
1 * Bearing Lock Body :
1 * Lock Core :
3 * Keys :
1 * Installation Pack :
2 * Lock Bar :
Неодамнешно

Слични понуди