.

.

New
Unger Професионални Микрофибер Прозорец Combi: 2-во-1 Професионални Squeegee и Прозорец Scrubber, 14 & Професионални Редеа-Слободен EasyGlide Стакло Почиста се Концентрира (Прави 25 Лит

Unger Професионални Микрофибер Прозорец Combi: 2-во-1 Професионални Squeegee и Прозорец Scrubber, 14 & Професионални

DEN 709.92

Количина на стоки
Достапно

Производ 1 : 2-во-1 алатка со squeegee од една страна и scrubber од друга прави чистење на windows побрзо.Производ 1 : 14-инчен гума squeegee сечилото ви дава професионално чистење моќ.Производ 1 : Придава на телескопски пол (не се вклучени) за продолжен дофат.Производ 1 : Scrubber ракавот е машина перат.Производот 2 : Професионални прозорец чистење формула отстранува тешки нечистотија.Производот 2 : Остава филм, пена, или ленти.Производот 2 : Biodegradable, не-токсични, и нема да ја иритираат кожата.Производот 2 : Концентрирана течност ќе се направи за 25 литри на решение кога се меша со вода.Unger Професионални Микрофибер Прозорец Combi : 2-во-1 Професионални Squeegee и Прозорец Scrubber, 14"961870 Карактеристики : -Рачка материјал : Пластика. -Чистење прозорци со scrubber, флип преку употреба squeegee. -Мека куп scrubber има одлична апсорпција и чистење на моќ. -Гума squeegee ножот.Рачка Материјал : -Пластика.Генерички Димензии : -Целокупната dimesnions : 15.63" W x 3.63" D. Димензии : Вкупно Производ Тежина : -0.6 Фунти.Сечилото Ширина : -14 Во.Се Справи Со Должина : -9 Инчи.Unger Професионални Редеа-Слободен Easy Glide Стакло Почиста се Концентрира (Прави 25 Литри), 32 oz Unger Професионални Easy Glide Стакло Почиста професионални прозорец чистење формула отстранува тешки нечистотија и остава филм, пена, или ленти.Има biodegradable формула за животната средина стил, е не-токсични, и нема да ја иритираат кожата.Концентрирана течност ќе се направи за 25 литри на решение кога се меша со вода.Професионалци и потрошувачите се погледне на нашата чистење алатки за квалитет и трајност.Unger гаранции да го замени било Unger Професионални брендиран производ најде неисправни во материјалот, конструкција, или изработка.

Карактеристики на понудата

Неодамнешно

Слични понуди