.

.

New
2 Пакет Mothca Мат Екран Заштитник за iPhone 12 мини Анти-Отсјај & Анти-Отпечатоци Калено Стакло Јасно Филм Случај Пријателски Меур за Слободни iPhone 12 мини 5.4-инчен (2020)-Мазна

2 Пакет Mothca Мат Екран Заштитник за iPhone 12 мини Анти-Отсјај & Анти-Отпечатоци Калено Стакло Јасно Филм

DEN 335.76

Количина на стоки
Достапно

【HD Јасно】Екран Заштитник Компатибилен со i Phone 12 мини , Калено Стакло со 9 H екран цврстина, Mothca мат екран заштитник е мат финиш, но, исто така, HD јасно.Додека некои лош квалитет мат стакло има слабата јасност и транспарентност, ние и ветуваме никогаш не needn грижете се за истиот проблем за Mothca Мат Стакло. 【Мазна како Свила】совршен мат површина има свила-како чувство на допир, магично отпорен на нечистотии, пот и досадни отпечатоци од прсти, многу малку frictional отпор дури и за рака потење.Лесно да се Pokemon си одам или потчукнете операција, "Удобно Игра Операција". 100% допир точни. 【Анти-Отсјај】На мат финиш калено стакло ја користи истата технологија како Kindle Е-читач мат екран, нема екранот сјајот, дури и во силна сончева светлина, без блескави, лесно читање на отворено или под светлина. 【Се оди Подалеку Од 2.5 D Круг Работ】посебен полирање е направена за да раб на чашата да даде повеќе мазна на допир чувство, одат понатаму од 2.5 D круг работ, не е лесно да се биде прекината и екстремно издржливи. 9 H цврстина, заштита на вашиот i Phone 12 мини екран од гребење, секојдневно носење и капки. 【Што е Вклучена】2 парчиња на Mothca мат екран заштитник за i Phone 12 мини , 2 чистење сетови, 2 прашина removers. 2 x Мат Калено Стакло Екран Заштитник за i Phone 12 мини 5.4-инчен. 2 x Хемиско чистење избрише. 2 x Влажно чистење избрише. 2 x Прашина бришење леплива лента. 1 x Мало Пакување.СЛУЧАЈ ПРИЈАТЕЛСКИ : Mothca i Phone 12 мини Мат екран заштитник ќе ви овозможи да се користи на речиси сите видови на случај.СЕКОЈДНЕВНО ЗАШТИТА : Дизајниран со hydrophobic и oleophobic слој и анти-нула површината за да го заштитите екранот од случајно spills, масло од остатоци од отпечатоци од прсти, испакнатини и секојдневно носат и солза.Пакет се вклучени : . 2 x Мат Калено Стакло Екран Заштитник за i Phone 12 мини 5.4-inch2 x Хемиско чистење wipe2 x Влажно чистење wipe2 x Прашина бришење леплива tape1 x Мало Пакување.

Карактеристики на понудата

Неодамнешно

Слични понуди