.

.

New
Reebok Мажите CROSSFIT Нано 7.0 Крстот Тренер

Reebok Мажите CROSSFIT Нано 7.0 Крстот Тренер

DEN 1508.40

Количина на стоки
Достапно

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот. 100% Синтетички.Увезени.Гумен ѓон.Вратило мерки околу ниско врвот од лак.Синтетички.Увезени.Гумен ѓон.Вратило мерки околу ниско врвот од лак.Reebok Чевли.Увезени.Промени играта на Cross Fit со нови Reebok Нано 7. Мулти-површина outsole зема на јаже се качува и burpees со леснотија.Надворешните пета контра создава стабилна чувствуваат за да го дигате прстот.Ажурирани Нано инструментално и nanoweave горниот зборува вистина Cross Fit стил.Reebok беше основана за еден од најдобрите можни причини : спортисти сакав да трчаат побрзо.Така, во 1890-тите години, Јосиф Вилијам Фостер направени некои од првите познати трчање со шила во them.By 1895 година, тој беше во бизнис правење чевли со рака за врвот тркачи; и пред долго време неговата млада компанија, J. W. Згрижувачките и Синови, развиена меѓународна муштерии на истакнати спортисти.

Карактеристики на понудата

Неодамнешно

Слични понуди