.

.

New
Бар Менгеме Алатка Носителот На Организацијата За Складирање Рек Дрво Полица Организатор 20-Слот Бреза Иверица

Бар Менгеме Алатка Носителот На Организацијата За Складирање Рек Дрво Полица Организатор 20-Слот Бреза Иверица

DEN 1678.80

Количина на стоки
Достапно

20-Слот Дрво Направена Бар Менгеме Држачот.CNC Направени од 1/2" Бреза Иверица.Собранието се бараат Многу лесно да се стави заедно.Сите парчиња слот заедно, завртки вклучени.Организаторот е 5.75" длабоко x 5" високо x 36" широк.Направени со гордост во САД.Се вклопува во речиси секоја Лента се Стега.Вклучувајќи популарната Ирвин и Bessey Tools.

Карактеристики на понудата

Неодамнешно

Слични понуди