.

.

New
AZALLY Hydrogel Колаген Око Маска - Колаген Анти-Стареењето Под Око Закрпи, Под Око Закрпи, Под Око Торби Третман, Око Маска за Подуени Очи (60pcs)

AZALLY Hydrogel Колаген Око Маска - Колаген Анти-Стареењето Под Око Закрпи, Под Око Закрпи, Под Око Торби Третман,

DEN 326.16

Количина на стоки
Достапно

☺ AZALLY Hydrogel Колаген Око Маска Клучни Состојки : комбинација на кожа - усовршување на состојки - Засади ја Колаген, Екстракт од Семе од Грозје, и Хијалуронска Киселина - ублажување на подпухналост, подобрување на дермални воден транспорт, и да се минимизираат изгледот на фини линии. ☺ Години Замор Ќе Исчезне! – На rejuv enation ефекти на AZALLY Hydrogel Колаген Око Маска се без прашање.Брчките, нозете на врана, темни кругови, подуени очи и воспаление ќе исчезне.Ќе бидете на вашиот начин да помлад изглед и здрав сјај!. ☺ Крајната Хидратација – Освежете сува и стареењето на кожата.Обратна штета предизвикана од синтетички applicators и шминка.Се чувствуваат супериорни во однос на квалитетот и ефект на ладење на AZALLY Hydrogel Колаген Око Маска како тие ќе се смири кожата на клеточно ниво. ☺ AZALLY Колаген Око Маска Лесен За Употреба : се Применува навлажнета страна на свежо исчистени, сува кожа.Оставете за 15-20 минути.Излупете исклучување на Колаген Око Маска и нежно масажа останатите серум на кожата. ☺ Кој типот на кожата е добро за него?AZALLY Колаген Око Маска е добра нега, третман за секој тип на кожа : Нормалното ✔ Мрсна ✔ Комбинација ✔ Сува ✔ Чувствителни ✔.AZALLY Hydrogel Колаген Око Маска има собраа овие моќни оружја на природата за вас.Да ја преземат контролата и го осветлуваат вашата природна убавина!Мешавина на Кожата-Усовршување на Состојки на нашиот Колаген Око Маска– Засади ја Колаген, Екстракт од Семе од Грозје, Колаген, Роуз Масло и Хијалуронска Киселина, со што се : ✓ ја Подобрува Цврстината на Кожата✓ Хидрира Кожата✓ Brightens Темни Кругови✓ Освежува & Rejuvenates✓ Moisturizes & Смирува Лесно & Едноставна Апликација!Чекор Еден : Нежно миење на лицето и бидете сигурни дека на око кожата област е јасно и познато.Чекор Два : Примени маска за околу очи, да се обезбеди добар контакт со кожата.Чекор Три : Оставите маската на десет до дваесет минути и ги отстрани.ЦЕЛ СЕГА & Добие овој Ефикасен Колаген Око Маска ПОДАРОК СЕТ за било жените, за вашата мајка, пријатели и, се разбира, за вас!.

Карактеристики на понудата

Неодамнешно

Слични понуди