.

.

New
Шампион На Исече Графички Tee

Шампион На Исече Графички Tee

DEN 191.76

Количина на стоки
Достапно

60% Памук, 40% Полиестер.Увезени.Се повлече На затворање.Машина За Миење.Мека, ringspun памук смеса.Опуштено, исечете ги собере. 21" пред тело должина.Иконскиот 'C' печ на левиот ракав.Задржи чекор со игра во Лигата® Го Исече Графички Tee.Екипажот вратот дизајн со "C", логото на левата градите.Кратки ракави со исече hemline.90% памук, 10% полиестер.Машина за миење, собори сува.Увезени.Мерења : Должина : 20 во Градите Мерење : 38 во Ракавот Должина : 6 in Product мерења беа направени со користење големина XS.Ве молиме имајте на ум дека мерењето може да варираат во зависност од големината.

Карактеристики на понудата

Неодамнешно

Слични понуди