.

.

New
CROUZET КОНТРОЛА PNRU110A-Течни Ниво Контролер, 110 Vac, 2 VA

CROUZET КОНТРОЛА PNRU110A-Течни Ниво Контролер, 110 Vac, 2 VA

DEN 5558.40

Количина на стоки
Достапно

ECCN : EAR99. Ro HS Согласност : Нема.Ro HS Phthalates во Согласност : Да се советува.SVHC : Да Се Советува.Карактеристики : Напон : 110 VACResponse Време : -Потрошувачка на Енергија : 2 VAProduct Опсег : -Спецификација за Производ : ECCN : EAR99 Ro HS во Согласност : No Ro HS Phthalates во Согласност : Да се advised SVHC : Да Се Советува.

Карактеристики на понудата

Неодамнешно

Слични понуди