.

.

New
RQ12 Комплетна Замена Хлапак Главата Сечилото Единица Собранието за Philips Norelco SensoTouch RQ12 RQ10 Електрични Ножеви RQ32

RQ12 Комплетна Замена Хлапак Главата Сечилото Единица Собранието за Philips Norelco SensoTouch RQ12 RQ10 Електрични

DEN 575.76

Количина на стоки
Достапно

Правна Напомена Не оригинални резервни дел.Не-оригинални резервни дел.За Philips Sensotouch RQ11 серија : RQ1131 RQ1145 RQ1150 RQ1151 RQ1155 RQ1160 RQ1170 RQ1175 RQ1178 RQ1180 RQ1185 RQ1195 1150 X 1160 CC 1160 X 1160 XCC 1165 X 1170 X 1180 CC 1180 X За Philips RQ12 серија : 1250 1251 1252 1253 1254 1260 1261 1262 1265 1275 1280 1285 1290 1295 RQ1250 RQ1260 RQ1261 RQ1280 RQ1290 RQ1250cc RQ1260c RQ1280cc RQ1290cc 1250 X 1260 X 1280 X 1290 X 1250cc 1260cc 1280cc 1285cc 1290cc 1295cc.За Philips SH90/52 S9000 Серија : S9911 S9731 S9711 S9511 S9111 S9031 S9000 S9911 S9731 S9711 S9511 S9111 S9031 S9021 S9031 S9041 S9151 S9161 S9171 S9311 S9371 S9521 S9721 9700 За Philips SH70/52 S7000 Серија : S7310 S7370 S7530 S7720 S7780.RQ12 Замена Главата За Philips Norelco Sensotouch 1250 X 1255 X 1260 X 1280 X 1290 X 8000 X За Philips Arcitec RQ10 серија : RQ1050 RQ1051 RQ1052 RQ1053 RQ1059 RQ1060 RQ1061 RQ1062 RQ1075 RQ1076 RQ1077 RQ1085 RQ1087 RQ1090 RQ1095 1050x 1059x 1090x. Целосно интелигентни лицето contouring систем совршено се вклопува во крива Три независни подвижна машина глави за бричење на главата единица може да се ротира во сите правци.Замена на главата За оптимални бричење перформанси, тоа се препорачува да го промените бричење на главата на секои 6 месеци.П : Дали хлапак ножеви доаѓаат со обвивка?Тоа е замена на дел од целиот бричење на главата или само ножот?A : Да ,ќе добиете хлапак главата случај, целосна главата.Оваа уникатна комбинација гарантира дека кожата останува совршено одговара на кривата, што го прави лесно да фотографирате дури и најдобрите вратот и косата.Секоја употреба на името на брендот или модел ознака за овој производ е направен исклучиво за цели на демонстрирање на компатибилност.

Карактеристики на понудата

Неодамнешно

Слични понуди