.

.

New
MikroTik S-3553LC20D S-35/53LC20D пар на SFP трансиверите, S-35LC20D 1.25 Г.

MikroTik S-3553LC20D S-35/53LC20D пар на SFP трансиверите, S-35LC20D 1.25 Г.

DEN 1885.92

Количина на стоки
Достапно

Моќ извира покриени од еден ден.СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24/7 за да им помогне со поставување на поврзување, прашања, проблеми и многу повеќе.Ние ќе ви испратиме е-подарок карта за куповната цена на вашиот опфатени производ.Во некои случаи, ние ќе го замени или поправи тоа.S-35/53 LC20 D е еден пар (S-35 LC20 D и S-53 LC20 D) на SFP transceiver.S-35 LC20 D е 1.25 G Single Mode optical SFP модул со LC конектори, T1310nm/R1550nm, која работи за конекции до 20km и поддржува ХУМОР.S-53 LC20 D е 1.25 G Single Mode optical SFP transceiver со LC конектори,T1550nm/R1310nm, која работи за конекции до 20km и поддржува ХУМОР.Единици се тестирани и се компатибилни со RB260 GS, RB2011 LS, RB2011 LS-ВО, RB2011 UAS-ВО, RB2011 UAS-РМ, RB2011 UAS-2 Hn D, RB2011 UAS-2 Hn D-ВО CCR1036-12 G-4 S.Конектор : LC UPC; Податоци го Оценувате : 1.25 G; Растојание : 20 KM; Формат : SFP; Режим : СМ; Тестирани амбиентална температура : -40 до +70 C.S-35/53 LC20 D е еден пар на SFP трансиверите, S-35 LC20 D е 1.25 G Single Mode optical SFP модул со LC конектори, T1310nm/R1550nm, која работи за конекции до 20km и поддржува ХУМОР.S-53 LC20 D е 1.25 G Single Mode optical SFP transceiver со LC конектори,T1550nm/R1310nm, која работи за конекции до 20km и поддржува ХУМОР.Единици се тестирани и се компатибилни со RB260 GS, RB2011 LS, RB2011 LS-ВО, RB2011 UAS-ВО, RB2011 UAS-РМ, RB2011 UAS-2 Hn D, RB2011 UAS-2 Hn D-ВО CCR1036-12 G-4 S.Единици се компатибилни со не-Mikro Tik SFP уреди, како и.

Карактеристики на понудата

Неодамнешно

Слични понуди