.

.

New
Поларните Кит 2 Компактен Организатор Стои Премиум Трајни Црна Пена Фах Перат Водоотпорен Вметнете Складирање за Дома Бања Спалната соба Козметички 11.7 x 4 x 2 Инчи 8 П

Поларните Кит 2 Компактен Организатор Стои Премиум Трајни Црна Пена Фах Перат Водоотпорен Вметнете Складирање

DEN 1473.60

Количина на стоки
Достапно

Се исчисти нередот во вашиот дом, спална соба, бања или канцеларија со премиум Поларните Кит Компактен Организаторот.Вклучува 2 црна висока густина пена организатор стои (секоја со 8 погодно прегради).Направи оптимално користење на вашите скапоцени простор за складирање, и да ја задржите вашиот често се користи compacts или други козметика уредни, организирани и сите во лесно да се достигне.Со цел да се вклопи многу помали шминка compacts, џебови мерка околу 3" x 0.9".Направени од елегантен лесни уште трајни висока густина водоотпорен црна пенлив материјал.Оваа прекрасна организатор е не се лизга, анти-штракаат и супер лесно да се чисти (исплакнете го надвор, или измијте го во горниот решетката на вашата машина за миење садови).Мерки околу 11.7" x 4" x 2".Се исчисти нередот во вашиот дом, спална соба, бања или канцеларија со премиум Поларните Кит Компактен Организаторот.Вклучува 2 црна висока густина пена организатор стои (секоја со 8 погодно прегради).Направи оптимално користење на вашите скапоцени простор за складирање, и да ја задржите вашиот често се користи compacts или други козметика уредни, организирани и сите во лесно да се достигне.Со цел да се вклопи многу помали шминка compacts, џебови мерка околу 3" x 0.9".Направени од елегантен лесни уште трајни висока густина водоотпорен црна пенлив материјал.Оваа прекрасна организатор е не се лизга, анти-штракаат и супер лесно да се чисти (исплакнете го надвор, или измијте го во горниот решетката на вашата машина за миење садови).Мерки околу 11.7" x 4" x 2".

Карактеристики на понудата

Неодамнешно

Слични понуди