.

.

New
Rawleigh е Пчела Тајна Восок Balm 0.85 ОЗ Олеснувања и Релаксира Болки во Мускулите,Главоболки.

Rawleigh е Пчела Тајна Восок Balm 0.85 ОЗ Олеснувања и Релаксира Болки во Мускулите,Главоболки.

DEN 469.20

Количина на стоки
Достапно

Пчела Тајна е позната по своите ладење, анестезија, decongestant, антисептички и антибактериски својства.Тоа помага да се обезбеди инстант олеснување на болки во мускулите.Маст да се користи за болки во кожата за олеснување.Содржи мед-врз основа на состојки, како Восок, Пчелен Полен во Прав & Пчелен прополис дека може да помогне да се заштитат и подмладување на кожата.Ментол и Camphor најде во Пчела Тајна, им помогне на смири главоболки и го намалува интензитетот на reoccurring болки.На комбинација од природни состојки, како Ментол, Camphor, Пеперминт Масло, Масло од Еукалиптус, Кафе, Црн и Зелен Чај и Сончогледово Масло да најефикасен.Најдобри резултати кога се применува по 3 до 4 пати на ден на погодената област.На хранливи материи богати супстанција, восок содржи смирување и омекнување својства кои им помагаат на кожата задржи влагата.Природна бариера особини на восок помага во заштитата на кожата од животната средина штета.

Карактеристики на понудата

Неодамнешно

Слични понуди