.

.

New
Телото Мерење Лента 60 инчи(150cm), Телото Лента Мерка, Pin Кодот и да им Помогнам на Копчето се Повлече, Телото Мерење Лента Мека Ткаенина Ткаенина Лента за Полнење за Гу?

Телото Мерење Лента 60 инчи(150cm), Телото Лента Мерка, Pin Кодот и да им Помогнам на Копчето се Повлече, Телото

DEN 239.76

Количина на стоки
Достапно

ТЕЛОТО МЕРЕЊЕ на ЛЕНТА - Вклучени 2 парчиња лента мерки, И на нив може да се измери било дел од телото : арм, бедро, теле, градите, половината, колковите, и повеќе.Мерки до 60 инчи (150cm) во должина.Бидејќи црниот е 2 инчи широка, ние ќе започне на 2 инчи (5cm) мерка да помогне да се поедностави процесот на мерење на процесот.ВИСОК КВАЛИТЕТ : шарени еден е направен на СТП кожа и нанометри авијација материјали.Кој може да остане во станот и директно кога се користи на било каков материјал на површина и не ќе бидат деформирани поради долготрајна употреба.лента мерка со предвремени затворање на крајот,кои може да се навива и buckled по употребата.ЕРГОНОМСКИ и ПРЕНОСЛИВ ДИЗАЈН – Мини преносни и стилски дизајн ви помогне да ги користите со леснотија за мерење.И тоа е лесно да ги чувате било каде : Гардеробер, desktop, фиока, Теретана.ЈАСНИ и ЛЕСНО ДА се ПРОЧИТА :Тие имаат големи и јасни знаци во двете Инчи и CM.Тие се одлични за да ја Осмислиме, Шиење, Занаетчиски, Телото Мерења и повеќе.ОНА што ЌЕ ДОБИЕТЕ : LYTOWN 2 Лента Мерка, добредојдовте водич, нашите грижете се-слободен 365 дена и нашата 7*24 пријателски услуги на клиентите за мир на умот.LYTOWN Тело Мерење Лента 2 ПАКЕТ.Ние сме толку среќни да ви понудиме нови тело лента мерка, што го прави вашиот мерка едноставен и прецизен.Со оваа лента мерка тело може да се постигне вашето тело форма додека сте во салата работа надвор или исхрана.Нов Дизајн за да ги исполни Сите Ваши Барања. 1.Двете инчи и смс во двојна страна на мерната лента. 2.Ергономски рачка, заклучување со pin и стигнале карактеристики на лента мерка.Вклучува. 1 x белата мерење лента за тело 1 x шарени мека владетел за тело Ткаенина за Шиење Прилагоди на Платно Плетење Дома Занает Мерења.Ако ја најдете на цилиндар игла е лесно да се падне ,што треба да се направи?. 1. Ве молиме свртете го копчето страна нагоре. 2. Притиснете и држете го копчето за да се стегне владетел по јас.

Карактеристики на понудата

Неодамнешно

Слични понуди