.

.

New
Lumberjack Plaid Миленичиња Куче Bandanas Јака

Lumberjack Plaid Миленичиња Куче Bandanas Јака

DEN 215.76

Количина на стоки
Достапно

Материјал : мека памучна.Мала големина: 55*37*37cm.Погоден за домашни миленичиња вратот обемот 22 да 38cm.Голема големина: 70*46*46cm.Погоден за домашни миленичиња вратот обем од 25 до 48cm.Net тежина со мали димензии : за 28g.Net тежина на големи димензии : 49g.Одлично за куче lumberjack костим.

Карактеристики на понудата

Неодамнешно

Слични понуди