.

.

New
LBBL Нов Виткање Електрични неблагодарна Работа Motorised Преносни Трчање Машина Фитнес Многу Мини Виткање Електрични неблагодарна Работа Фитнес Опрема за Домаќинство

LBBL Нов Виткање Електрични неблагодарна Работа Motorised Преносни Трчање Машина Фитнес Многу Мини Виткање Електрични

DEN 5471.76

Количина на стоки
Достапно

Користат помалку операции за да се постигне повеќе функции.3во Виткање големина : 120 X56 X15cm/47.4in Ширина : 56cm/22in Прошири големина : 120 X56 X110cm/47.Простор за заштеда на дизајн : неблагодарна работа може да се врши и задно за лесна инсталација и сместување.4in Ширина : 56cm/22in Прошири големина : 120 X56 X110cm/47.Централизирани на комплекс за контрола на интерфејс.0-сса 10 километри / h Функција : виткање функција работи одбор Материјал : висока густина шок-апсорбирање на меки работи одбор Тежина : 23kg/50.Екран операција : Поедноставување на главната контрола интерфејс.Поедноставно и полесно да ја користите.Централизирани на комплекс за контрола на интерфејс.Параметар : Работи појас област : 38 X95cm/15 X37.9in коњски сили : 0.Опис : Поддржува различни работи за брзина од 1-сса 10 километри / H, почнувајќи од одење, чекор по чекор, променлива брзина брзо трчање, брзо согорување масти Простор за заштеда на дизајн : неблагодарна работа може да се врши и задно за лесна инсталација и сместување.Респираторни избалансирани шок апсорпција : скриени дишење шок апсорпција колона е рамномерно распоредени за извршување одбор и рамка за замрзнување, и може да се добие добар шок апсорпција ефект, без разлика што чекор на која било област на извршување одбор.Поедноставно и полесно да ја користите.Користат помалку операции за да се постигне повеќе функции.48in Максимално оптоварување : 130 кг/286lb Брзина спектар : 1.Респираторни избалансирани шок апсорпција : скриени дишење шок апсорпција колона е рамномерно распоредени за извршување одбор и рамка за замрзнување, и може да се добие добар шок апсорпција ефект, без разлика што чекор на која било област на извршување одбор. 56cm намалување на шумот не се лизга звук-апсорбирање работи појас, не се лизга и носат-отпорни, само 130 кг оптоварување граница.7 lb Содржи : 1x неблагодарна работа 1x жица 1x упатство.3во Виткање големина : 120 X56 X15cm/47.Работи појас област : 38 X95cm/15 X37.9in коњски сили : 0.Тоа може да биде ставен под креветот, под ТВ кабинет, вертикално во аголот, и на балкон, без преземањето на просторот.

Карактеристики на понудата

Неодамнешно

Слични понуди