.

.

New
Модерната Месинг Таванот Светла Полу Флеш Планината Стакло Таванот Осветлување Тела Злато Заврши

Модерната Месинг Таванот Светла Полу Флеш Планината Стакло Таванот Осветлување Тела Злато Заврши

DEN 1896.00

Количина на стоки
Достапно

ДИМЕНЗИИ : Вкупно 10.6"Кол x 11.4"H. Сенка 10.63"Кол x 8"Х. Таванот Крошна 5. 5"Кол.ИНСТАЛАЦИЈА : Hardwired, инсталација е потребно.Ги вклучува сите монтажа хардвер за брза и лесна инсталација.СИЈАЛИЦА БАРАЊА : Користи еден медиум-база (E26) сијалица.Работи со блескаво, LED, CFL, халоген или wifi от и бојата се менува светилки (60 W макс, се продава одделно).Целосно dimmable кога се користи со dimmable сијалица и компатибилен dimmer прекинувач (не се вклучени).СТИЛ : Со своите стакло сенка полу-рамна монтирани блиску до таванот, ова таванот светилка испорачува класичен изглед со еден тон на флексибилност.ETL НАВЕДЕНИ : Овој производ е ETL наведени и поддржан од 1 година ограничени на производителот.

Карактеристики на понудата

Неодамнешно

Слични понуди