.

.

New
Мулти-Функција Прилагодливи Појас Видиме Selfie Главата Планината Рака за Sony Акција Cam/Gopro Херој/Мобилен Телефон/iPhone 13 12 11 Про Max XR XS Max X 8 7 6 Плус/Samsung, Huawei, LG

Мулти-Функција Прилагодливи Појас Видиме Selfie Главата Планината Рака за Sony Акција Cam/Gopro Херој/Мобилен

DEN 431.28

Количина на стоки
Достапно

Оваа Глава Рака Планината за да се Видиме ширина помеѓу 55-85 mm како i Phone 13 12 11 Про Max, i Phone XS Max XS XR X 8 7 6 5 Плус Samsung Галакси S21 S21+ S20 S20+ S10 S10+ S9+ S9 S8 S7 S6 Samsung Галакси Забелешка 20 10 9 8 7. Тоа исто така Може да се користи за Gopro Херој 8 7 6 5 4 3 3+ / Sony Акција Cam / Xiaomi Yi / SJCAM или друга акција Камера.Прилагодливи видиме главата рака ќе одговара на повеќето главата големина.Со специјални дизајни не се лизга за џвакање лента внатре и удобно пена подлога за заштита на задниот дел од главата.Прилагодливи и компактен дизајн, на состанокот различни потреби на корисниците.Мала тежина, преносни, лесно да се преземе.Сите потребни додатоци се вклучени.Само завртка нив заедно и го стави на вашиот мобилен телефон меѓу прилагодливи телефон носителот и да уживате во вашиот мобилен телефон видео запис.

Карактеристики на понудата

Неодамнешно

Слични понуди