.

.

New
UpBright 36V AC/DC Адаптер за Кодак ESP-3 ESP-5 ESP-7 ESP-9 ИЗБОРЕН C310 C315 3.2 Серија 1985613 Херој 3.1,5.1,6.1,7.1,9.1 Сите-во-Едно Печатач EADP-108AB НА KOD00001859-100 36VDC Напојување Кабелот на Полначот на

UpBright 36V AC/DC Адаптер за Кодак ESP-3 ESP-5 ESP-7 ESP-9 ИЗБОРЕН C310 C315 3.2 Серија 1985613 Херој 3.1,5.1,6.1,7.1,9.1

DEN 311.76

Количина на стоки
Достапно

Светот Широк Влезниот Напон 100-240 VAC 50/60 Hz.OVP, OCP, SCP Заштита (OVP : во Текот Напон излез Заштита.OCP : во Текот Тековната излез Заштита.SCP : излез Краток Спој Заштита).Тестирани Единици.Во Голема Работна Состојба.Up Bright 30 дена гаранција за враќање на парите. 1 цела година гаранција за услугите.Up Bright НОВА Глобална 36 V AC / DC Адаптер За Кодак ESP-3 ESP-5 ESP-7 ESP-9 ИЗБОРЕН 5 ИЗБОРЕН 7 ИЗБОРЕН 9 ИЗБОРЕН 3/5/7/9 серија на Сите-Во-Едно Печатач 36 VDC Напојување Кабелот Кабел PS Батерија Полнач Мрежа ПСУ.Компатибилни Модели : Кодак СИТЕ во Еден ИЗБОРЕН 3/5/7/9 серија / Кодак ESP C310 / Кодак Канцеларија ESP-3 ESP-5 ESP-7 ESP-9 Сите-во-Едно инк-џет Печатач, p/n : 1985613 / Кодак ESP C310 C315 Сите-Во-Едно / Кодак Херој 3.1, 5.1, 6.1, 7.1 , 9.1 Сите-во-Едно Мултифункционален Принтер / Кодак ESP 3.2 Сите-Во-Едно Печатач / p/n : EADP-108 AB НА EADP-108 ABA PN KOD00001859-100 Делта.Up Bright НОВА Глобална 36 V AC / DC Адаптер За Кодак ESP-3 ESP-5 ESP-7 ESP-9 ИЗБОРЕН 5 ИЗБОРЕН 7 ИЗБОРЕН 9 ИЗБОРЕН 3/5/7/9 серија на Сите-Во-Едно Печатач 36 VDC Напојување Кабелот Кабел PS Батерија Полнач Влез : 100 - 240 VAC 50/60 Hz во Светот на Напон Користат електричната Мрежа ПСУ CECCCROHS 100-240.

Карактеристики на понудата

Неодамнешно

Слични понуди