.

.

New
EZCO 4-Pack Екран Заштитник Компатибилен со Samsung Galaxy Види Активен 2 40mm / 44mm (Не за Галакси Види 4), Целосна Покриеност Позлатен Мека TPU Случај Екран Заштитна Маска Браник за

EZCO 4-Pack Екран Заштитник Компатибилен со Samsung Galaxy Види Активен 2 40mm / 44mm (Не за Галакси Види 4),

DEN 215.76

Количина на стоки
Достапно

【Ве молиме да Знаете Пред да го Купите】Не за Галакси Watch 4 (2021).Ве молиме изберете "40mm" големината ако вашиот гледате е Галакси Види Активен 2 40mm; Изберете "44mm" големината ако вашиот гледате е Галакси Види Активен 2 44mm.Ве молиме изберете вистинската големина за вашата види пред да го купите да се избегне купување на грешки.Овој екран заштитник случај дизајн за Галакси Види Активен 2. 【Вграден Екран Заштитник Случај】Со ажурирани технички, 360° сите околу заштитна маска случај со вграден екран заштитник дизајн држи вашиот галаксија види активен 2 види нов преку спречување на часовникот на екранот и на сите страни од гребнатини и штети. 【Премиум TPU Материјал Заштитник】Овие браник случај за галакси активен 2 види не додадете многу масовно да го види.Вашата сакана види ќе изгледаат многу повеќе елегантна и луксузна со оваа специјална заштитник.Не падне кога работат надвор или двор работа. 【Висока Чувствителност на Допир & Ултра Јасно】Оваа галаксија види активен 2 40mm/44mm случај може да се чува оригиналната допир чувствителност при допир и лизгајте со прсти, но исто така да ги задржи висока дефиниција екранот за оригинална искуство.Не треба да се отстрани галакси активен 2 бенд кога инсталирање заштитни случај. 【Ве молиме Белешки】Користење на овој екран заштитник случај во сала или спортски активности, може да предизвика влага (од потење) да бидат заробени помеѓу овој производ и се види на екранот.Ова е поради природата на производот како тоа не се држи до екранот.Кога има магла меѓу случај и на екранот, ве молиме користете сува крпа за чистење.Има 2 големина, ве молиме изберете ја точната големина за вашата види.

Карактеристики на понудата

Неодамнешно

Слични понуди