.

.

New
Nomadix Крпа - Совршени за Јога, Кампување, Плажа и Патување (A-Рамка Шума, Еден Двострано)

Nomadix Крпа - Совршени за Јога, Кампување, Плажа и Патување (A-Рамка Шума, Еден Двострано)

DEN 657.60

Количина на стоки
Достапно

(27.5 во x 72.5 во) Еко-Пријателски : Направен од Уверение Рециклиран Материјал.Перформанси : Брзо сушење и се Лизга отпорни за Јога и Жешка Јога.Земете го со вас : Лесни на 1 lb и одлична за патување.Флексибилност : Ние не го користат силициум точки на оваа крпа, па се работи за СЕКОЈА активност - Кампување, Пливање, Плажа, Backpacking, Меѓународни Патувања и Јога.Дизајн : Еден-двострано печатење инспириран од патување и авантура.Тоа е врвот на линијата јога крпа, тоа е вашата плажа крпа, тоа е вашиот базен крпа, и тоа е пак крпа кога одите кампување или патување.Ние дизајниран овој производ да биде разновиден без да се жртвува перформанси, така што може да поседува помалку и да стори повеќе.Направени од уверение рециклиран материјал (80% полиестер / 20% најлон) совршена големина (27.5"x72.5") Супер абсорбента Брзо сушење Лизга отпорни Реверзибилна Трајни Лесни Пакети надолу мали (3.5"x7").

Карактеристики на понудата

Неодамнешно

Слични понуди