.

.

New
САМОСТОЈНА Купот на Компанијата Црвениот Квадрат Пластични Партија, 18 Унца, 200 Count

САМОСТОЈНА Купот на Компанијата Црвениот Квадрат Пластични Партија, 18 Унца, 200 Count

DEN 395.52

Количина на стоки
Достапно

Содржи 200 - 18 унца пластични партија чаши (4 кеси со 50 чаши по торба).Оригиналниот знак на добри времиња.Постигнат исконски партија статус со Америка е оригинална партија првенство. 4 Зафат области со квадрат база - безбедна задржете значи помалку spills.Мазна валани rim : Одлично да пијат од.Храбар, сјајна, светла бела боја и внатрешни работи : 1 голема потрага првенство.Направете вашиот добиете заедно легендарниот со оригиналниот партија првенство.САМОСТОЈНА Квадрат чаши имаат единствена база на квадрат и 4-зафат област, што ги прави полесно да се одржи.Ова значи помалку spills и повеќе добри времиња.Од куќа партии да дворот barbeques, овие познати црвени чаши задржи партија тркалање.Направете вашиот добиете заедно легендарниот со Американски оригиналот – Црвена САМОСТОЈНА Првенство.САМОСТОЈНА Квадрат чаши имаат единствена база на квадрат и 4-зафат област, што ги прави полесно да се одржи.Ова значи помалку spills и повеќе добри времиња.Од куќа партии да дворот barbeques, овие познати црвени чаши задржи партија тркалање.

Карактеристики на понудата

Неодамнешно

Слични понуди