.

.

New
WATERGLIDE ноќта на Вештерките Украси, 4 Пакет Запалени Пластични Плашлив Черепот Удели, Light Up Ужасен Злото Плашлив Черепот 20-Count Блескаво Светло, Гонет Куќа Figurine Одмор Па

WATERGLIDE ноќта на Вештерките Украси, 4 Пакет Запалени Пластични Плашлив Черепот Удели, Light Up Ужасен Злото

DEN 287.76

Количина на стоки
Достапно

ПРОП 65 ПРЕДУПРЕДУВАЊЕ - Ракување со обложени електрични жици од овој Производ ги изложи да доведе хемиски познати на Државата Калифорнија да предизвикаат рак.Совршен за декорација на било отворен простор, како што трева, пред тремот, двор, градина.Висок Квалитет : ноќта На Вештерките градина украси се направени од високо квалитетни пластични, кој е многу силен и издржлив.Изгорен светилки треба да се замени, да се продолжи на горење живот на собата.PUSH-IN / PULLOUT СВЕТИЛКИ - Овој сет содржи заменливи светилки.

Карактеристики на понудата

Material:
Plastic
Неодамнешно

Слични понуди