.

.

New
ЛОВЕЦ Обука поводник Удобност

ЛОВЕЦ Обука поводник Удобност

DEN 1723.20

Количина на стоки
Достапно

Тешко, тешко носи уште супер меки со напа обвивка. 3 Можностите на исправката - можат да се користат како 2 различни води или низ телото или за 2 кучиња.Removeable ознака. 15mm ширина, 200cm должината на најдолгата.Вистински кравја кожа е со висок квалитет и не се лизга мазна кожа.Оваа кожа е обоена, пржен и подмачкана така што тоа е особено тешко и тешко носи.Тоа обезбедува одредено ниво на удобност за кучето и сопственик како што е прекрасно мека.

Карактеристики на понудата

Неодамнешно

Слични понуди