.

.

New
Пролет™ Тема Масажа Маса во Собата со Ќебе

Пролет™ Тема Масажа Маса во Собата со Ќебе

DEN 1042.80

Количина на стоки
Достапно

Природно мека и елегантен фланелен боксери и супер-меки поларните руно ќебе.Дебела и целосно нетранспарентно за клиентот за приватноста.Идеален за спа, масажа, или chiropractic третмани бараат потоплите ќебе.Направени од страна на Телото Лен.Пролет Тема вклучува : 1 бела Удобност фланелен боксери се соочуваат со остатокот маска 1 бела Удобност фланелен боксери опремени лист 1 природен Удобност фланелен боксери рамен лист 1 мудрец Учтивост поларните руно ќебе.

Карактеристики на понудата

Неодамнешно

Слични понуди