.

.

New
Електричното Ќебе Загрева Фрли 5 Греење Нивоа 3 Часа Auto Off за Домашна Употреба (Office use Греење Затоплување Ќебе со ETL Потврдија, 50x60 инчи, Сина

Електричното Ќебе Загрева Фрли 5 Греење Нивоа 3 Часа Auto Off за Домашна Употреба (Office use Греење Затоплување

DEN 1583.76

Количина на стоки
Достапно

[Услужни и УДОБЕН]ќебе е направен од фланелен боксери на предната и Sherpa на грбот.Па тоа е неверојатно мека.Прави да се чувствувате како да сте се обвиен во облак, и ние бидете сигурни дека вие ќе се чувствувате дека наскоро. [ЗАДЕБЕЛЕНА ФРЛИ]Ова електрична ќебе е подебел од нормалните ќебе поради тоа што има четири слоеви.Целта е да не нека се чувствувате жица, од една страна, но, исто така, да се зголеми нејзината топлина и да ја намалите вашата сметка. [ТОПЛИНА БРЗО и РАМНОМЕРНО]Оваа надградена електрична ќебе има повеќе од просекот греење жица кои ги дистрибуира топлинска рамномерно во текот на ќебе, од глава до пети, па не се чувствувате како да сте греење само на средината на ќебе повеќе.И нејзините греење жица од Јапонија, неговите добри резултати може да се осигура дека тоа брзо греење, нема потреба да се чека, веднаш топла, во 5 минути може да направи да се чувствувате напливот на топлина. [КОНТРОЛЕР КАРАКТЕРИСТИКИ]Овој едноставен дизајн контролер има 5 видови на контрола на температурата Settings, и по 3 часа моќ прекинување функција, и прегревање заштита функција, тоа не е премногу комплицирано и може добро ги задоволи секојдневните потреби, во голема мера погодно за стари лица и деца да ја користите. [НАЈДОБАР ПОДАРОК]Тоа е совршен зимски дар, и кој би можел да одолее на топло електрична ќебе, кога тоа е замрзнување и снег на отворено?.Ве молиме ИМАЈТЕ на ум : Не приклучокот во штекерот додека сте поврзани на контролорот кабелот со ќебе.Ве молиме ИМАЈТЕ на ум : Не приклучокот во штекерот додека сте поврзани на контролорот кабелот со ќебе.Ве молиме ИМАЈТЕ на ум : Не приклучокот во штекерот додека сте поврзани на контролорот кабелот со ќебе.

Карактеристики на понудата

Неодамнешно

Слични понуди