.

.

New
EzFlow Потопување во Прав Shotzy 2 мл

EzFlow Потопување во Прав Shotzy 2 мл

DEN 318.00

Количина на стоки
Достапно

Ez Flow Потопување во Прав Shotzy 2 мл. Чекор 3 Натопи Систем Дизајн волшебна доградба на акрилни нокти во половина време со Ez Flow е Tru DIP 3-Чекор Акрилик Натопи Систем.Овој едноставен и лесен помине подобрување не бара sculpting и минимална поднесување за брз, прецизен на доградба на акрилни нокти.Заврши нокти се лесни и трајни со гланц.Систем ги отстранува лесно со 10 минути се впие.Карактеристики & Придобивки : Едноставен, Лесен 3-Чекор Систем Мирис Слободни Салон Искуство Природни, Лесни и Издржливи Заштеда на Време Апликација со Минимални Поднесување Нема Sculpting Бара Лесно Отстранување Процес во само 10 Минути Без Оштетување на Природни Нокти 72 Прекрасни Нијанси во Crèmes, Блеска, Neons и Shimmers.

Карактеристики на понудата

Неодамнешно

Слични понуди