.

.

New
Dual Уво 2,5 mm Call Центар Слушалки за Cisco СПА Серија, Polycom SoundPoint IP 321/331 и Про SE-220/225 | Премиум Глас за Професионален Центар за повици и за Статистика Телефони | Удобност Сите-

Dual Уво 2,5 mm Call Центар Слушалки за Cisco СПА Серија, Polycom SoundPoint IP 321/331 и Про SE-220/225 | Премиум

DEN 1678.80

Количина на стоки
Достапно

Нема потреба засилувач.Ovis Link Call Центар Слушалки се наменети за комерцијална употреба, не се препорачуваат за станбени.Овој модел OVHS084-25 е компатибилен со повеќето телефони, како и IP телефони со 2,5 mm џек за слушалки.Call центар може да го замени нова перница и МИКРОФОН поклопецот за слушалки, кога тие треба да помине користат слушалки за нов работник. Ovis Link слушалки се дизајнирани за call center, сервисен центар, технолошки и центарот за поддршка, канцеларија на животната средина и telemarketers.Неговата двојна уво (on-the-еар) дизајн е за корисници повеќе се фокусира на телефонски разговор.Компатибилен со Cisco Мал Бизнис SPA500 Серија IP Телефон : SPA303, SPA501 G, SPA502 G, SPA504 G, SPA508 G, SPA509 G, SPA512 G, SPA514 G, SPA525 G2; Polycom Sound Point IP 321, 331, 331c, Sound Point Pro SE-220, SE-225.Corded Двојна Уво Call Центар слушалки со Бучава Поништува, Изградена-во Акустична Шок Заштита, за да се спречи електрични преоптоварување.Брз исклучите кабелот дава на корисникот погодност за лесно отстранете ги слушалките со телефонот.Слушалката доаѓа со трајни и флексибилни метежот-слободен извиткани брз исклучите кабелот за напојување и кошула клип.На leatherette перница и МИКРОФОН поклопецот се отстранува.Неговите карактеристики со отстранување на бучава, Акустична Шок Заштита, RF-Shield услуги корисник со премиум квалитет на звукот.Физички оштетувања, уреди оштетени од молња, поплава, пожар, електричен, вода и надградба на софтвер, други "дела божји" се што не е покриена од страна на нашите гаранција политика.Нејзините Over-the-Раководител стил, лесни, leatherette перница, флексибилни МИКРОФОН род им даде на корисникот во текот на целиот ден удобност.Одличен звук, Удобност, Издржливост, лесни над глава, Dual Уво Мека leatherette уво перница. Две earpieces на двете уши за корисникот повеќе се фокусира на телефонски разговор.) Флексибилни микрофон бум може да се ротира за поставување на било лево или десно уво. 2-Годишно Производство Со Гаранција! (Види Ovis Link Гаранција политика за опис на производот).Флексибилни долготрајни метал микрофон бум и прилагодливи headpiece.) за поправка во секое време. (Компатибилен Брендови : Cisco СПА Серија, Panasonic (не вклучуваат cordless), Polycom (Sound Point IP 321, 331, Pro SE-220, 225).Ovis Link 2-годишна Гаранција Политика : Можете да испратите неисправни за слушалки за да Ovis Link адреса (во U.

Карактеристики на понудата

Неодамнешно

Слични понуди