.

.

New
Јасно Ковчег Лажни Нокти Совети - француски Акрилик Половина Покрие Лажни Нокти Совети 500 Компјутери со Случајот за Жените DIY Ноктите, 10 Големини

Јасно Ковчег Лажни Нокти Совети - француски Акрилик Половина Покрие Лажни Нокти Совети 500 Компјутери со Случајот

DEN 191.76

Количина на стоки
Достапно

√【Висок Квалитет АБС Материјал】Јасно акрилик помине совети се направени со висок квалитет АБС материјал,кој е еден вид на зелено пријателски за животната средина материјал,Без мирис,Не штети на ноктите или тело. √【Половина Покрие Природни Нокти Совети Дизајн】 француски помине совети ковчег облик се дизајнирани со Половина Покрие форма со умерена должина и дебелина,која е дебели и цврсти доволно да трае околу 1-3 недели. √【Едноставна Операција】Акрилик лажни лажни ноктите се дизајнирани со природна боја, Лесно да се датотека, боја, и се применуваат.Спарување до бои и шарени декорација, во потрага многу природни и убаво да го држите боја без одвојување или streaking и направете ја вашата природни совети поставен и стилски. √【500 PCS&10 Sizes】500pcs природни француски стил помине совети има 10 различни големини со 50 ноктите на секоја големина што одговара на повеќето прсти.Според бројот 0-9 на кутија, така што тие се практично да го изберат најсоодветен големина која одговара на вашите секој прст и, исто така, може лесно да се намали или датотека нив во било должината и обликот ви се допаѓа, како што се stiletto ноктите. √【Прекрасен Подарок за Дамите и Девојки】ковчег помине совети половина поклопецот се одлични за двете професионални помине специјалист или помине уметност ученик, погоден за нокти салони и DIY помине уметност дома и совршено да се користи на свадба ,матурска ,средби, родендени, годишници, graduations,костим партија, а исто така се погодни за ноќта на Вештерките, Божиќ ,Денот на Вљубените и други фестивал.

Карактеристики на понудата

Неодамнешно

Слични понуди