.

.

New
LypSyl Интензивна Заштита Lyp Крем 0.1 ОЗ - Купи Пакети и СПАСИ (Пакување од 3)

LypSyl Интензивна Заштита Lyp Крем 0.1 ОЗ - Купи Пакети и СПАСИ (Пакување од 3)

DEN 2056.80

Количина на стоки
Достапно

Тоа содржи органски шеј путер чиста витамини а и Е кокосово масло.Lypsyl Интензивна Заштита Оригинални Нане, Lip Balm Тоа е полесен, така што продира подлабоко да се подобри влогови, ревитализација и заштита на вашите усни.Lyp Syl доаѓа во пет формулации кои еден совршен за секој пар на усните.Ова го прави усните меки и moisturizes како што тоа содржи органски шеј butterand чиста витамини а и Е со масло од кокос.

Карактеристики на понудата

Неодамнешно

Слични понуди