.

.

New
ORIA 4 Dial Комбинација Катанец, Безбедност Кодот, и Кодот за Заклучување Големи Салата Кабинет Шкафче Соба, Прилагодлив Издолжени Shackle Заклучување за Салата Шкафче, ле?

ORIA 4 Dial Комбинација Катанец, Безбедност Кодот, и Кодот за Заклучување Големи Салата Кабинет Шкафче Соба,

DEN 311.76

Количина на стоки
Достапно

【U-облик прилагодливи кука】 Овој уникатен заклучување се користи комбинација на зборови и да ги чувате вашите предмети безбедно.Броевите се лесни за читање.На издолжени shackle може да се прилагоди. 【Материјал & Повеќенаменски】 Тешки заклучување механизми и најтврдокорните челик заклучување прстени можат да го издржат некои сериозни оштетувања каде и да сте, одржување на вашиот имот безбедно.Трајни, Анти-видов Анти-кршејќи Анти-режа Водоотпорен Анти-корозија и Анти- ' рѓа Antifreeze.Употреба на широк опсег на функции.Високо ниво на безбедност кодот за заклучување.Катанец идеален за на училиште, вработен и салата шкафче, ограда, hasp, случај и општи складирање. 【Resettable】 Илјадници комбинации : комбинацијата е resettable, па можете слободно да го промените кодот.Заклучување нуди 10.000 евра комбинации и обесхрабрува крадец да попуштат код. 【Лесна Употреба】 Поставување на заклучување на овој безбедност катанец е лесно да се работи по упатството за кои се вклучени.Голем број го направи тоа јасно и повеќе лесно да се користи. 【Heartwarming Потсетник】 Ако има било какви проблеми со употребата или функција на производот, или ако производот е неисправен/оштетен, ве молиме контактирајте со продавачот прво, ние ќе се потрудиме да го реши проблемот за вас.Бирате броеви на стандардната лозинка (0-0-0-0).Се повлече нагоре shackle.Вметнете еден крајот на shackle во СОБАТА дупка.Скролувајте броеви за да го поставите вашиот саканата комбинација.Се повлече до крајот на shackle од СОБАТА дупка.Лозинката поставувањето е завршено.

Карактеристики на понудата

Неодамнешно

Слични понуди