.

.

New
Мила Сувенири Црна Роденден Покана Картичка 28 Компјутери се Пополни, или Напишете во Празно Поканува Некој Партиски Материјали 5 x 7 Инчи

Мила Сувенири Црна Роденден Покана Картичка 28 Компјутери се Пополни, или Напишете во Празно Поканува Некој

DEN 287.76

Количина на стоки
Достапно

✅ Мила Сувенири Печатени Роденден На Покана Картички. ✅ Продажба За : Пакет од 28 Парчиња. ✅ Покана Карти се печатат на дебел високо-квалитетни 300 GSM картичка хартија. ✅ 5 x 7 Инчи ***Плика НЕ се ОПФАТЕНИ (Ако сакате коверти големина потребно е A7,можете да нарачате нив одделно & изберете било која боја сакате од нашата мила продавница за сувенири). ✅ Да видите повеќе Покана Картички,кликнете на Мила Сувенири под наслов. ✤ ВКЛУЧУВА : 28 ПЕЧАТЕНИ Роденден на Покана Карти дизајниран од страна на Мила Сувенири.Овие сигурно ќе ги импресионира вашите гости и секој дизајн е единствена и е еден од вид!.✤ ПЕЧАТИ : Покана Карти се печатат на дебел високо-квалитетни 300 GSM картичка хартија.✤ ГОЛЕМИНА : 5x7 Инчи Плика НЕ се ОПФАТЕНИ (Ако сакате коверти големина потребно е A7,можете да нарачате нив одделно & изберете било која боја сакате од нашата мила продавница за сувенири).✤ На задната страна на покани картичка се празни.✤ Имаме 1000 е на свадба партија и други персонализирани производи во нашата продавница,кои се движат од персонализирани картички и подароци,за појавување на свадба покани,спаси картички,ви благодариме картички,корист кеси,ознаки..итн.Ве молиме да ја посетите на Мила за Сувенири, продавница за да ја видите нашата комплетна палета.

Карактеристики на понудата

Неодамнешно

Слични понуди