.

.

New
QuickNet Interconnect Кабел Собранието

QuickNet Interconnect Кабел Собранието

DEN 23405.76

Количина на стоки
Достапно

Влакна Тип : OM3. Конектор Тип 1 MPO и Женски Конектор 2 Тип MPO Женски.Отпор Својства : Пламен-Отпорни.Стандардите се Сретна : Исполнува или го надминува ISO/IEC 11801, минлив исхемичен напад/EIA-568-В. 3, минлив исхемичен напад-604-5(FOCIS-5), TIC/EIA-568-В. 1, Ro HS се Жалат.Примена : 24 F interconnect собранија поддршка 100 GBASE-SR10 пренос и агрегација на повеќе влакна на еден 24-влакна кабел.OM3 24 влакна, Interconnect, LSZH, 24 F MPO Женски 24 F MPO Женски, Метод, Оптимизиран ИЛ, 18 м, Аква.

Карактеристики на понудата

Неодамнешно

Слични понуди