.

.

New
Замена на Батеријата за 3M PL200 DYMO 260P 280 LabelManager 260 260P 280 LabelManager PnP Дел НЕ 3M 14430 S0895880 W003688 DYMO 14430 1758458 S0895880 S0915380 W003688

Замена на Батеријата за 3M PL200 DYMO 260P 280 LabelManager 260 260P 280 LabelManager PnP Дел НЕ 3M 14430 S0895880

DEN 617.04

Количина на стоки
Достапно

280 14430 1758458 260 P Label Manager 260 Label Manager 260 P Label Manager 280 Label Manager Pn P PL200 Pn P S0895880 S0915380 W003688 батеријата.Тип на производ : Li-ion, Volts : 7.4 V ,Капацитет : 650m Ah /4.81 Пот.Димензија : 57.80 x 32.20 x 21.50 mm ,Тежина : 80.0 g.Сите Производи се Сертифицирани со ISO9001,Ro HS, и CE. 14 Дена Гаранција за враќање на Парите и 12 Месеци Гаранција.Компатибилен модел БР. : 3 MPL200 DYMO260 P 280 Label Manager 260 Label Manager 260 P Label Manager 280 Label Manager Pn P Pn PCompatible Дел Броеви : 3 M14430 S0895880 W003688 DYMO14430 1758458 S0895880 S0915380 W003688 Please обезбеди и модел на батеријата и Компатибилен Дел Броеви : се компатибилни со вашиот уред пред купување.

Карактеристики на понудата

Неодамнешно

Слични понуди